ΑΘΛΗΤΙΚΑ
0

Τα αποτελέσματα της 1ης μέρας των Αιγαιοπελαγίτικων αγώνων στίβου

Τα αποτελέσματα της 1ης μέρας των Αιγαιοπελαγίτικων αγώνων στίβου

Ξεκίνησαν πανηγυρικά το Σάββατο 7 Οκτωβρίου στη Μύκονο οι 29οι Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες στίβου με συμμετοχή δεκάδων αθλητών από τη Χίο.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 29ων ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 7-8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017

100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.66 7
ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.04 5
ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 AO MYKONOY 14.08 4
ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ 2001 AO MYKONOY 14.41 3
ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ 2000 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14.80 2
ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 14.95 1
ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ 1997 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 15.05
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 15.24
ΖΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 15.70
ΒΕΡΓΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 16.05

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 16.32 7
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.11 5
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1985 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.47 4
ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 13.30 3
ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.83 2
ΠΕΤΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1995 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.70 1
ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8.67

100Μ.ΑΝΔΡΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.88 7
MAΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1995 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.99 5
ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 12.02 4
ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 12.31 3
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1997 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.32 2
ΚΟΥΤΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1997 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 12.32 1
ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΟΣ 2000 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 12.74
ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12.80
ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.88
AΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1985 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.00
ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1987 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 13.25
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1998 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 13.40
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 13.56

1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 2.48.31 7
ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.50.71 5
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 AO MYKONOY 2.52.78 4
ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2.52.80 3
ΣΚΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΣΠ ΜΗΛΟΥ Ο ΙΕΡΑΞ 2.53.19 2
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.59.38 1
ΜΑΡΚΟΥΪΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.06.61
ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 3.12.94
ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.15.86
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝ 2002 AO MYKONOY 3.25.65
ΚΟΧΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.26.38
ΣΑΒΒΑΔΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.31.93

1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 3.12.37 7
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.29.94 5
ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 3.33.80 4
ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 AO MYKONOY 3.41.01 3
ΠΡΑΓΚΑΣΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 3.45.55 2
ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 AO MYKONOY 3.51.14 1
ΣΙΤΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.57.47
ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 3.57.47
ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4.04.99
ΚΟΥΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.18.56
ΧΟΤΖΑ ΚΛΕΒΙΣΑ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.33.10

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 45.90 7
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 40.50 5
ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 40.30 4
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 39.60 3
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 34.70 2
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 34.50 1
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 34.40
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 31.50
ΖΕΡΒΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28.70
ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 28.50
ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 26.05
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝ 2001 AO MYKONOY 25.40
ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 21.80

60Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9.01 7
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.05 5
ΖΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 9.14 4
ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.30 3
ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΑΒΙΝΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ 9.30 2
ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 9.44 1
ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 9.48
ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.66
ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ 2005 AO MYKONOY 9.83
ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.07
ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.07
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΓΔ. 2005 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 10.20
ΛΕΚΑ ΤΖΕΣΙΛΝΤΑ 2004 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 10.32
ΣΤΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 10.43

60Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜ. 8.53 7
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.82 5
ΜΟΝΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9.40 4
ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.45 3
ΠΑΓΑΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2005 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 9.67 2
ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 9.68 1

800Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2001 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 2.32.15 7
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2.41.65 5
ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 2.51.60 4
ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΩ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3.02.01 3
ΛΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3.03.42 2
ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2000 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3.03.43 1

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.88 7
ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.04 5
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 9.76 4
ΜΑΖΑΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 9.31 3
ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 8.75 2
ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 7.81 1
ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 7.72
ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 7.72
ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 7.47
ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 7.20
ΠΛΑΓΚΕΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 7.00
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡ 2004 AO MYKONOY 6.62
ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 5.03

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5.22 7
ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5.05 5
ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2002 AO MYKONOY 4.97 4
ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.95 2
ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4.95 3
ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 4.86 1
ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.63
ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.56
ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 4.54
ΚΙΟΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.41
ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 4.38
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.32
ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 4.28
ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 4.00
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 3.61

800Μ.ΑΝΔΡΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.57.83 7
ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2.01.91 5
ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 2.05.02 4
ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 2.08.14 3
ΜΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 AO MYKONOY 2.09.26 2
ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ 1994 AO MYKONOY 2.09.29 1
ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 2.14.28
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 2.15.65
ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΙΣΙΔ.ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1996 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 2.19.10

600Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β

ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 1.46.02 7
ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 1.49.17 5
ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 1.50.04 4
ΤΖΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 1.50.87 3
ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 1.53.93 2
ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 1.58.54 1
ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 2.03.79
ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 2.12.92

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 4.79 7
ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦ 2003 4.53 5
ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 4.49 4
ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 4.40 3
ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 4.37 2
ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 4.36 1
ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 4.34
ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 4.27
ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 4.26
ΤΖΙΝΙ ΣΕΡΕΝΑ 2002 4.22
ΖΕΝΕΠΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 2003 4.19
ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 4.18
ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 4.16
ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΛΑ 2003 4.16
ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 3.92
ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 3.84
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 3.78
ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 3.71
ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 3.68
ΧΑΤΖΗΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡ 2003 3.51
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 3.40
ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 3.30
ΧΑΤΖΙΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 3.25
ΣΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 3.25
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 3.24
ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 2.79

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΖΕΡΒΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 13.67 7
ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 13.14 5
ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002 AO MYKONOY 12.55 4
ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 12.43 3
ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.75 2
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.51 1
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.34
ΝΟΣΤΡΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 10.57
ΣΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 10.47
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 10.41
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.34
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 10.23

600ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 1.50.79 7
ΛΑΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 1.50.94 5
ΧΕΙΛΑ ΑΝΝΑ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.52.02 4
ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1.53.05 3
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΠΕΨΑΣ» Η ΡΙΒΑ» 1.54.80 2
ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.56.43 1
ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.58.20
ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 1.59.32
ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.59.45
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 2.00.86
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2005 ΠΕΨΑΣ» Η ΡΙΒΑ» 2.02.37
ΜΠΛΕΤΣΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 2004 AO MYKONOY 2.03.79
ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 2.04.01
ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 2.06.39
ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 2.06.48
ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 2.08.46
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004 ΑΣΠ ΜΗΛΟΥ Ο ΙΕΡΑΞ 2.08.58
ΤΟΛΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 2.09.60
ΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2.14.99
ΚΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 AO MYKONOY ΕΓΚΑΤ.

400Μ.ΑΝΔΡΩΝ

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 53.55 7
ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 54.66 5
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1997 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 54.76 4
ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 56.06 3
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 57.13 2
ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 57.14 1
ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 57.23
ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 59.35

Μοιραστείτε το:
  • rss