11 χρυσά, 10 αργυρά και 6 χάλκινα χιώτικα μετάλλια στους αιγαιοπελαγίτικους

Με πολύ καλές εντυπώσεις και μετάλλια, με πρώτο σωματείο τον Παγχιακό επιστρέφουν οι Χιώτες από τους 30ους Αιγαιοπελαγίτικους αγώνες στίβου που πραγματοποιήθηκαν με επιτυχία στην Κω το Σάββατο και την Κυριακή 20-21 Οκτωβρίου 2018.

Οι φετινοί αγώνες είχαν επετειακό χαρακτήρα, αφού συμπληρώθηκαν 30 χρόνια για το σημαντικότερο αθλητικό γεγονός των νησιών του Αιγαίου που έχει καθιερωθεί όχι μόνο στη συνείδηση της  αθλητικής νεολαίας, αλλά και στο σύνολο των τοπικών κοινωνιών του Αρχιπελάγους. Στο πλαίσιο αυτό έγιναν παράλληλες εκδηλώσεις όπως έκθεση με φωτογραφικό υλικό παλιών και νέων πρωταθλητών, αντικειμένων από όλες τις διοργανώσεις καθώς και προβολή σύντομου video με την ιστορία των αγώνων. Τιμήθηκαν οι πρωταθλητές και οι πρωταθλήτριες Χρ. Μερούσης, Ν. Ξάνθου, Α. Τσιολακούδη, Μ. Μερτζανίδης και Χρ. Ιακώβου  που ξεκίνησαν τα πρώτα τους αγωνιστικά βήματα μέσα από αυτούς τους αγώνες.

Τιμήθηκαν, ο πρώην Υπουργός Αιγαίου Κ. Σφυρίου από τον Υφυπουργό Αιγαίου και Νησιωτικής Πολιτικής Ν. Σαντορινιό, για την συνεισφορά του ως υπουργός Αιγαίου στην σύγχρονη αναβίωση των αγώνων ( 1986 ), ο εκλιπών πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Γ. Κατσιμπάρδης από τον πρόεδρο του ΣΕΓΑΣ Κ. Παναγόπουλο. Την πλακέτα παρέλαβε το μέλος του Δ.Σ του ΣΕΓΑΣ Μ. Παυλούς προκειμένου να την παραδώσει στην οικογένεια του εκλιπόντος και ο Γενικός Γραμματέας του ΣΕΓΑΣ Β. Σεβαστής από τους προέδρους των τεσσάρων Αθλητικών Ενώσεων του Αιγαίου ο οποίος, τότε, με την ιδιότητα του Τεχνικού Ανάπτυξης υπήρξε ο εμπνευστής αυτής της ιδέας.

Τα σωματεία της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ έκαναν εξαιρετική εμφάνιση, αναλογικά και με την αριθμητική συμμετοχή τους, γεγονός που αποτυπώνεται τόσο στη συλλογή μεταλλίων, στις διάφορες θέσεις που κατετάγησαν οι αθλητές-τριες αλλά και στη συνολική βαθμολογία, με τον Παγχιακό Γ.Σ να βρίσκεται στην 1η θέση της γενικής βαθμολογίας με 84β.

11 Χρυσά, 10 Αργυρά και 6 χάλκινα η συγκομιδή των μεταλλίων

Αναλυτικά:

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.51 7
2 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 13.62 5
3 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 13.78 4
4 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 13.90 3
5 ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 13.98 2
6 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14.30 1
7 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 14.73
8 ΤΟΥΛΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.74
9 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 14.76
10 ΖΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 15.06
11 ΠΗ ΕΛΕΝΗ 1996 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 15.15
12 ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1983 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 15.42
100Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 11.81 7
2 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1997 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 11.85 5
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.09 4
4 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.16 3
5 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.18 2
6 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12.22 1
7 ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1987 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 12.45
8 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.50
9 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1998 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12.82
10 ΛΟΥΜΠΑΡΔΕΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13.07
11 ΜΟΣΧΟΣ ΜΟΣΧΗΣ 1983 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13.08
12 ΔΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.61
13 ΚΑΡΑΜΠΕΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14.00
14 ΧΑΣΑΙ ΕΡΙ(ΜΕΡΙΦΑΤ) 1999 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 15.44
ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13,9Ο 7
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 12,5Ο 5
3 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10,9Ο 4
4 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 9,35 3
5 ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1979 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8,85 2
6 ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8,6Ο 1
7 ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 1980 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 7,8Ο
8 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 7,3Ο
1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 3.07.64 7
2 ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 3.18.02 5
3 ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.23.90 4
4 ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.24.53 3
5 ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.28.63 2
6 ΧΕΙΛΑ ΑΝΝΑ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3.29.39 1
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 3.35.71
8 ΜΠΛΕΤΣΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.45.71
9 ΣΙΤΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.50.17
10 ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.58.99
11 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004 ΑΣ ΠΛ.ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 1960 4.05.98
ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 51,14 7
2 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 49,6Ο 5
3 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 41,8Ο 4
4 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 40,5Ο 3
5 ΠΟΡΦΥΡΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 40,2Ο 2
6 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 39,2Ο 1
7 ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 36,1Ο
8 ΚΑΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 35,6Ο
9 ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 32,1Ο
10 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 26,7Ο
11 ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 22,4Ο
1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.48.15 7
2 ΓΑΛΗΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.54.50 5
3 ΣΑΤΡΑΤΖΕΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.00.18 4
4 ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.04.25 3
5 ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 3.05.21 2
6 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3.05.82 1
7 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3.07.09
8 ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 3.07.67
9 ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 3.08.20
10 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 3.09.19
11 ΒΕΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.11.36
12 ΑΛΜΕΤΑ ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ 2003 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3.13.39
13 ΜΕΚΡΑΣ ΒΑΪΟΣ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3.17.04
14 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 3.17.63
15 ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.20.60
16 ΧΟΥΤΕΜΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4.06.08
1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΚΑΖΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.20.96 7
2 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.21.71 5
3 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.23.27 4
4 ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.28.24 3
5 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.36.04 2
6 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2005 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.37.37 1
7 ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2006 ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’ 3.39.45
8 ΧΑΨΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.39.68
9 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 3.41.66
10 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 3.50.89
11 ΛΑΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 3.51.52
12 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.56.43
13 ΣΚΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.58.15
14 ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’ 4.00.30
15 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2006 ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.00.65
16 ΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.05.33
17 ΚΟΥΖΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 4.09.51
18 ΓΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 4.10.08
19 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΠΕΨΑΣ”Η ΡΙΒΑ” 4.12.68
20 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2006 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 4.16.75
ΒΟΡΙΑ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ D.N.F.
ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
1 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ 2003 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 5,11 7
2 ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 4,95 5
3 ΣΕΛΙΜΑΪ ΣΑΖΙΡΑ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4,91 4
4 ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,72 3
5 ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 4,7Ο 2
6 ΧΩΝΑ ΗΛΙΑΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 4,64 1
7 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4,59
8 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4,51
9 ΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4,43
10 ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4,43
11 ΣΩΡΟΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4,41
12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 4,39
13 ΚΟΥΜΕΛΑ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4,38
14 ΚΑΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,36
15 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 4,33
17 ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ ΖΕΙΝΕΠ 2005 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 4,29
16 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4,29
18 ΜΠΟΝΤΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 4,21
19 ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4,19
20 ΚΑΛΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 4,12
21 ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3,99
22 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 3,91
23 ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 2004 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 3,88
24 ΣΑΜΨΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 3,74
25 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2005 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 3,71
26 ΠΑΓΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3,45
1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 3.10.63 7
2 ΤΖΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.10.72 5
3 ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 3.16.74 4
4 ΠΑΪΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3.16.79 3
5 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.17.20 2
6 ΦΑΦΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 3.19.23 1
7 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2005 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.24.23
8 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.26.89
9 ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 3.27.85
10 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2006 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.32.02
11 ΒΑΛΙΟΝΤΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 3.33.30
12 ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 3.34.82
13 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3.34.93
14 ΝΤΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.47.81
15 ΜΑΛΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’ 3.54.53
16 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 3.56.48
17 ΤΣΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’ 3.59.91
18 ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.00.07
19 ΤΡΑΚΟΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 4.27.02
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 16,70 7
2 ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 13,70 5
3 ΠΟΡΦΥΡΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 13,10 4
4 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 12,30 3
5 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12,05 2
6 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11,65 1
7 ΡΟΔΕ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10,75
8 ΣΟΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 10,70
9 ΛΙΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 10,45
10 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 10,40
11 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10,25
12 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10,05
13 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 10,00
14 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 9,90
15 ΚΑΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 9,00
16 ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8,90
17 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8,80
18 ΧΑΛΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 8,45
19 ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 8,00
20 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΤΕΛΕΉΜΩΝ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 7,90
21 ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 5,00
400Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.00.85 7
2 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1.03.08 5
3 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1.04.14 4
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1.04.17 3
5 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 1.04.67 2
6 ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 1.06.08 1
7 ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 1.09.39
8 ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 1.15.36
9 ΚΑΝΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1.15.36
10 ΤΣΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 1.16.84
ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΚΥΡΗ
400Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 52.37 7
2 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 52.40 5
3 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 52.86 4
4 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 53.32 3
5 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 53.68 2
6 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 55.15 1
7 ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 56.06
8 ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 56.61
9 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 58.88
ΚΟΥΜΑΡ ΜΑΝΙΝΤΕΡ 2001 ΑΟ ΠΑΡΟΥ D.N.F.
ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 38,80 7
2 ΑΜΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 37,60 5
3 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 34,20 4
4 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 32,20 3
5 ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 31,40 2
6 ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΖΩΗ 2002 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 30,40 1
7 ΣΕΛΙΜΑΪ ΣΑΖΙΡΑ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 29,80
8 ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 28,80
9 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 25,70
10 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 25,10
11 ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 23,80
12 ΛΕΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 21,80
13 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 20,90
14 ΒΛΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 20,05
ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6,09 7
2 ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 6,08 5
3 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5,96 4
4 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2004 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 5,82 3
5 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5,63 2
6 ΖΑΧΑΡΩΦ ΝΙΚΗΤΑ 2004 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 5,60 1
7 ΒΑΡΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5,31
8 ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΜΑΡΚΟΣ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5,20
9 ΠΑΤΡΩΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 4,85
10 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4,85
11 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4,73
12 ΚΑΖΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 4,56
13 ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,44
14 ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4,23
15 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,10
16 ΚΑΨΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3,69
800Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.56.40 7
2 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 2.00.41 5
3 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 2.01.04 4
4 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.02.44 3
5 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΪΝΤΙΟ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.04.11 2
6 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.07.84 1
7 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 2.08.08
8 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2.08.40
9 MATZΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.09.05
10 ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.10.93
11 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 2.12.18
12 ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2.26.91
13 ΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2.27.79
14 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 2.44.80
15 ΚΑΦΑΛΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 2.53.90
ΣΚΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΣ ΠΛ.ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 1960 D.N.F.
1500Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2001 ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 5.03.27 7
2 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 5.07.01 5
3 ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5.27.09 4
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 5.41.72 3
5 ΖΩΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1987 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 6.07.50 2
6 ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 6.18.40 1
7 ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6.34.02
100Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 18.01 7
2 ΛΙΟΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 18.17 5
3 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 18.22 4
4 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 18.53 3
5 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 21.13 2
ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΑΡΣΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ 1988 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 40.30 7
2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 37.95 5
3 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 36.90 4
ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 62,70 7
2 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 55,70 5
3 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 45,90 4
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13,95 7
2 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 12,95 5
3 ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 12,75 4
4 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 12,30 3
5 ΝΟΣΤΡΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 12,25 2
6 ΜΠΟΥΤΣΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 12,20 1
7 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12,05
8 ΚΑΤΟΛΕΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 12,00
9 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 10,80
10 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10,65
11 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10,50
12 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 9,55
13 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΑΔΡΟΣ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 8,60
14 ΑΦΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 5,65
15 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 5,30
B΄ ΗΜΕΡΑΣ
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 58.47 7
2 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 59.90 5
3 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1.00.46 4
4 ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1.01.88 3
5 ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.02.13 2
6 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1.04.54 1
7 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1.04.87
8 ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.06.60
3000Μ.ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 17.29.85 7
2 ΜΑΣΑΤΙ ΓΚΡΑΣΙΕΛΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 17.33.41 5
3 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 17.52.90 4
4 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΜΥΡΣΙΝΗ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 18.16.10 3
5 ΚΟΝΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 18.35.20 2
6 ΚΟΥΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 20.29.02 1
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ D.N.F.
ΣΦΑΙΡΑ AΝΔΡΩΝ
1 ΑΚΤΙΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 16,50 7
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 14,15 5
3 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 12,50 4
4 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12,05 3
5 ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11,80 2
6 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 10,33 1
7 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 9,15
8 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8,90
80Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 10.26 7
2 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.41 5
3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.46 4
4 ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.52 3
5 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.54 2
6 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 10.58 1
7 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10.95
8 ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 10.96
9 ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΟΣΘ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 10.97
10 ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 11.08
11 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11.09
12 ΚΙΑΠΟΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.57
13 ΒΑΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11.82
14 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 11.91
15 ΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 12.44
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2004 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ D.I. S.
80Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.14 7
2 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11.33 5
3 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11.37 4
4 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΜΠΙΩΝΑ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 11.42 3
5 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.49 2
6 ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.50 1
7 ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 11.72
7 ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 11.72
9 ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 11.75
10 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.77
10 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11.77
12 ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.79
13 ΜΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11.85
14 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11.99
15 ΖΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 12.00
16 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 12.26
17 ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 12.27
18 ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.28
19 ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΖΑ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.45
19 ΣΤΟΥΠΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 12.57
20 ΜΠΟΝΤΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 12.79
21 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΛΙΚΗ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.81
22 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 12.99
22 ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 12.99
24 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ 2003 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 13.10
25 ΚΟΝΔΥΛΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.22
26 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.80
27 ΣΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14.06
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟ ΜΙΧΑΗΛ 1987 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 7,55 7
2 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 7,24 5
3 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 6,57 4
4 ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6,35 3
5 ΝΙΚΟΛΑΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2000 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6,08 2
6 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6,02 1
7 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5,83
8 ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 5,51
9 ΜΟΣΧΟΣ ΜΟΣΧΗΣ 1983 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 5,20
10 ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 5,01
11 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,61
ΒΑΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΑΚΥΡΟΣ
150Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1 ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 19.21 7
2 ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 19.96 5
3 ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 20.56 4
4 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 20.57 3
5 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 20.71 2
6 ΦΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 20.72 1
7 ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 21.00
8 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 21.29
9 ΣΥΡΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’ 21.66
11 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 21.79
12 ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 22.03
13 ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 22.10
14 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΓΕΩΡ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 22.57
15 ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 23.03
16 ΣΒΥΡΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 23.17
17 ΠΑΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 23.35
18 ΔΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 23.64
19 ΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’ 23.67
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΑΝΕΣΤΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5,30 7
2 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 5,23 5
3 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4,91 4
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 4,81 3
5 ΓΕΜΕΛΓΙΑΝΟΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1986 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 4,78 2
6 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,77 1
7 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,68
8 ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 4,58
9 ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,45
10 ΧΡΥΣΙΔΗ ΖΩΗ 2002 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 4,07
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΚΥΡΗ
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 1,49 7
2 ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1998 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1,46 5
3 ΦΟΥΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,43 4
4 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,40 3
5 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1,40 2
6 ΨΥΛΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1,35 1
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 1,35
8 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 1,30
ΓΑΛΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΒΕΡΥΚΟΚΟΥ ΑΝΝΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ
ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 38,32 7
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 31,85 5
3 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 30,35 4
4 ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1979 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 28,48 3
5 ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 26,75 2
6 ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 25,98 1
7 ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 23,95
8 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 23,95
9 ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 1980 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 19,50
10 ΠΕΡΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1990 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 17,43
150Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΑΛΑΜΠΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 20.92 7
2 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 21.71 5
3 ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 21.94 4
4 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 22.35 3
5 ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 22.39 2
6 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 22.62 1
7 ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 22.66
8 ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 23.03
9 ΣΕΡΓΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 23.26
10 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 23.36
10 ΒΙΚΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΑΣ ΠΛ.ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 1960 23.36
12 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2006 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.68
13 ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 23.73
14 ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ 2006 ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’ 23.96
15 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 23.97
16 ΒΗΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2005 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 24.15
17 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2006 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 24.26
18 ΡΑΦΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 24.54
19 ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2006 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 24.76
20 ΒΑΣΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 24.80
21 ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 24.86
22 ΜΟΥΣ0ΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ 2006 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 24.91
23 ΓΚΙΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 25.02
25 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 25.92
ΗΛΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ D.I.S.
ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΤΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,85 7
2 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,82 5
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1,79 4
4 ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1978 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1,76 3
5 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1,73 2
6 ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ ΤΕΪΜΟΥΡΑΖ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1,73 1
7 ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1,65
8 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1,50
200Μ.ΠΑΙΔΩΝ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 23.84 7
2 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 24.39 5
3 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ-ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 25.40 4
4 TZIKA ΛΕΟΝΑΡΤ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 25.48 3
5 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 25.84 2
6 ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΗ-ΕΝΤΓΚΑΡ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 26.06 1
7 ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 26.33
8 ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26.40
9 ΜΑΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 26.53
10 ΚΟΥΜΑΡ ΜΑΝΙΝΤΕΡ 2001 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 26.74
11 ΚΑΦΑΛΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 27.46
12 ΚΑΡΑΜΠΕΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 28.47
13 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 28.83
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ D.I.S
300Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 40.44 7
2 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 40.85 5
3 ΠΕΤΡΗΣ ΝΕΣΤΩΡ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 41.85 4
4 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 42.13 3
5 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 42.84 2
6 ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 43.01 1
7 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 43.48
8 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 44.83
9 ΚΑΖΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 45.15
10 ΚΟΥΝΕΓΚΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 45.54
11 ΜΑΜΟΥΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 47.41
12 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 48.24
300Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΑΡ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ 45.12 7
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 45.48 5
3 ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2004 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 46.87 4
4 ΚΟΛΩΝΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 46.88 3
5 ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 47.17 2
6 ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2004 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 47.41 1
7 ΜΠΑΧΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 47.61
8 ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 48.19
9 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ 48.38
10 ΦΑΦΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 48.54
11 ΜΠΑΛΙΟΥ ΝΤΑΙΑΝΑ 2004 ΑΣ  ΠΛ. ΜΗΛΟΥ  ΙΕΡΑΞ 48.61
12 ΒΑΝ ΝΤΕ ΓΚΡΟΣ ΡΟΖΑ 2004 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛ 48.97
13 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 49.27
14 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΕΝ ΚΑΖΩΝΗ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 50.06
15 ΚΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 50.20
16 ΣΚΑΡΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 50.32
17 ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΩ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 50.58
18 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’ 50.93
19 ΤΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 51.74
20 ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΟ ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 51.86
21 ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 2004 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 52.09
22 ΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 52.28
23 ΤΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 52.48
24 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 52.74
25 ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΩΝΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 53.49
26 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 54.86
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,20 7
2 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 10,98 5
3 ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 10,00 4
4 ΜΑΖΑΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 9,75 3
5 ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9,65 2
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 9,50 1
7 ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 9,40
8 ΓΕΛΑΝΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 9,35
9 ΜΕΙΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9,15
10 ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 9,00
11 ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8,90
12 ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 8,80
13 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8,50
14 ΒΛΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 8,50
15 ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 8,50
16 ΒΙΔΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8,35
17 ΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8,25
18 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 8,25
19 ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 7,44
20 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 7,35
21 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 6,90
22 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 6,40
23 ΠΛΑΓΓΕΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 6,40
24 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 5,95
25 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 5,85
200Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 27.31 7
2 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 28.13 5
3 ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 28.50 4
4 ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 29.08 3
5 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 29.35 2
6 ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 29.38 1
7 ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 29.46
8 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 29.55
9 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΙΔΙΤΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 29.67
10 ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 29.84
11 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 29.98
12 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 30.28
13 ΚΟΥΝΗ ΔΑΝΑΗ 2002 ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 31.31
14 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 32.38
15 ΧΡΥΣΙΔΗ ΖΩΗ 2002 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 32.71
16 ΦΥΡΙΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 32.88
17 ΤΣΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 33.34
3000Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8.33.06 7
2 ΜΙΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8.47.72 5
3 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8.54.04 4
4 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.25.11 3
5 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9.26.80 2
6 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 9.32.12 1
7 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 9.43.45
8 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.48.30
9 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 9.59.69
10 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.59.96
11 ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.27.56
12 ΤΣΙΚΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1979 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.32.24
13 ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.33.52
14 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.33.70
15 ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1987 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 11.11.74
16 ΑΦΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 11.38.16
17 ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 12.19.24
18 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 12.31.00
19 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 12.37.10
20 ΚΑΠΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 14.42.80
4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 45.03 14
ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ Ν – ΕΡΓΑΣ Γ. – ΖΗΚΑΣ Δ- ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
2 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 45.81 10
ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓ- ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛ. – ΚΩΝΣΤΝΤΑΣ Μ.
3 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ 46.38 8
ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓ – ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝ.- ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣ. – ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧ.
4 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 47.07 6
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡ. – ΠΕΤΡΗΣ ΝΕΣ.- ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔ. – ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜ
5 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 47.59 4
ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔ- ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝ- ΚΟΤΣΗΣ Γ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠ.
6 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 48.43 2
ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡ – ΝΤΑΟΥΜΕΝΚΟ Β- ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΕΛ- ΣΒΑΡΝΙΑΣ Π
7 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 48.44
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Ν- ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. – ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Δ- ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ Κ
4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 51.53 14
ΚΑΡΓΑΤΖΗ Μ-ΤΟΥΛΟΥΠΑ Μ-ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝ-ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓ.
2 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 52.75 10
ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ Φ-ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΜ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒ-ΖΕΝΕΓΙΑ Λ.
3 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 53.33 8
ΞΙΦΑΡΑ Δ-ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ Μ-ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΠΗΝ-ΑΝΕΣΤΗ ΕΛ.ΧΡ.
4 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 53.92 6
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Μ-ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓ-ΡΙΚΟΥ ΠΑΡ.
5 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 54.36 4
ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓ-ΠΑΓΟΥΔΗ ΜΑΡΓ-ΛΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ Μ-ΟΡΦΑΝΟΥ Δ.
6 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 54.54 2
ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝ-ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΤ-ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜ-ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡ.
7 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 54.74
ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣ-ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡ-ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣ-ΓΕΜΕΛΙΑΝΟΒΑ Β
8 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 54.87
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓ-ΖΩΙΔΗ Σ-ΖΩΙΔΗ Μ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡ.
9 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 55.72
ΕΡΓΑ ΕΥΔ-ΑΝΑΣΤΑΙΑΔΗ ΕΛΠ-ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ Γ.
10 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 58.22
ΝΑΥΠΛΙΩΤΟΥ ΚΑΛ-ΒΕΡΥΚΟΚΟΥ ΑΝ-ΣΟΡΙΚΟΥ Δ-ΔΕΤΣΗ ΑΓΓ.
11 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1.01.72
ΤΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝ-ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓ-ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡ-ΚΥΡΙΑΤΖΗ Σ.
ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ D.N.F
ΣΤΟΥΠΑΚΗ Κ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦ-ΜΠΑΧΑ ΠΗΝ-ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΧΡ.
Σχόλια